Jäsenhuone|TyöhuoneAnkkis-tulokset 2013

Ankkis-tulokset 2011

 XIX  Ankkis-maastojen tulokset 2011

 

Ensimmäinen osakilpailu keskiviikkona 27.4.2011

 

P5 0,2 km

1. Oliwer Streng                    0.48
2. Kasperi Laakso                 1.11

T6 0,5 km

1. Vilma Savolainen              3.07 

P6 0,5 km

1. Tejwant Singh                   3.01
2. Eino Roininen                   3.13 

T7 0,5 km

1. Helmi Illi                          2.46

T8  0,5 km

1. Ada Söder                        2.49

P9  1 km

1. Onni Roininen                   4.11

T10  1 km

1. Sara Simell                      3.44

T11  2 km

1. Vilma Illi                           8.22
2. Sandeep Singh                 9.01
3. Sonia Singh                      9.29

 T12  2 km

1. Julia Rapo                        8.20
2. Taru Laapotti                    8.21
3. Joana Westerlund             8.34
4. Sanni Mattila                    8.42
5. Vera Savolainen                8.54
6. Marika Bister                    8.59
7. Sanni Fagerlund                9.19
8. Siiri Suihko                      10.10
9. Milla Ullgren             (1 km 5.18) 

T13  2 km

1. Peppi Heikinoja                 8.03
2. Venla Varis                       8.05
3. Sara Pengerkoski              8.07
4. Jenny Streng                     8.29
5. Neelam Sarup                   8.51
6. Navdeep Singh                 8.58 

T14 2 km

1. Ida Illi                               7.44
2. Liisa Teittinen                    8.04
3. Hannamari Liuttu               8.06
4. Vlora Miftari                     11.37

T15 2 km

1. Minja Vainio                      7.37
2. Pauline Singh                    8.16

 P16 2 km

1. Gurmeet Singh                  8.01

 N  4 km

1. Anu Varis                          22.01

 M45 5 km

1. Timo Simell                       24.53

M50  5 km

1. Asko Huhtamäki                25.14
2. Jouko Linnasaari       (4 km 20.38)

 

Toinen osakilpailu maanantaina 2.5.2011

 

T2  0,2 km
1. Anni Eronen                      2.33

P2 0,2 km

1. Jere Leivo                         2.33

T3  0,2km

1. Kirsi Laakso                      2.02

P3  0,2 km

1. Oskari Kuusisto                1.25

T4  0,2 km

1. Venla Leivo                       1.06

T5  0,2 km

1. Aino Eronen                      0.56

P5 0,2 km

1. Oliwer Streng                    0.44
2. Jarkko Leivo                      0.45
3. Kasperi Laakso                 1.13 

T6 0,5 km

1. Vilma Savolainen              2.59

P6 0,5 km

1. Tejwant Singh                   3.15
2. Eino Roininen                   3.43 

T7 0,5 km

1. Helmi Illi                             2.55

T8  0,5 km

1. Ada Söder                        2.52

P9  1 km

1. Onni Roininen                   4.14

T11  2 km

1. Vilma Illi                           9.01
2. Sandeep Singh                 9.07
3. Sonia Singh                     9.38 

T12  2 km

1. Julia Rapo                        8.17
2. Taru Laapotti                    8.19
3. Joana Westerlund             8.49
4. Vera Savolainen                9.10
5. Marika Bister                    9.14
6. Annika Kinnunen               9.21
7. Sanni Mattila                    9.31
8. Jenna Lehtiniemi               9.34
9. Siiri Suihko                       9.35
10. Sanni Fagerlund              9.53
11. Minni Skytten                12.45

P12  2 km

1. Aleksi Pengerkoski           8.58

T13  2 km

1. Venla Varis                       7.49
2. Peppi Heikinoja                 7.54
3. Sara Pengerkoski              8.15
4. Jenny Streng                     8.29
5. Navdeep Singh                   9.04
6. Neelam Sarup                   9.14
7. Hanna-Liisa Meister          10.17
8. Barbara Oppong               13.00
9. Mary Amoaning                 13.35
-   Ketsia Mungaba                  dnf

T14 2 km

1. Ida Illi                               8.09
2. Hannamari Liuttu               8.46
3. Johanna Järvinen              9.06 

T15 2 km

1. Pauline Singh                    8.40

P15  2 km

1. Kare Linnasaari                 7.45

P16 2 km

1. Gurmeet Singh                  8.14

N19  4 km

1. Maiju Karjalainen               20.18

 

Kolmas osakilpailu keskiviikkona 11.5.2011

T2  0,2 km
1. Anni Eronen                     2.12

P2 0,2 km

1. Jere Leivo                         2.21

T3  0,2km

1. Kirsi Laakso                     1.53

T4  0,2 km

1. Venla Leivo                       0.54

T5  0,2 km

1. Aino Eronen                      0.53

P5 0,2 km

1. Jarkko Leivo                      0.43
2. Oliwer Streng                     0.50
3. Kasperi Laakso                 1.09

 T6 0,5 km

1. Vilma Savolainen              2.58

P6 0,5 km

1. Tejwant Singh                   2.50
2. Jere Järvinen                     5.44

T7 0,5 km

1. Helmi Illi                           2.52

 P7  0,5 km

1. Eelis Kinnunen                  2.25

T11  2 km

1. Sandeep Singh                 8.32
2. Vilma Illi                           8.40
3. Sonia Singh                      9.51

T12  2 km

1. Julia Rapo                        8.33
2. Joana Westerlund             8.35
3. Sanni Mattila                    8.36
4. Annika Kinnunen               8.36
5. Vera Savolainen                8.38
6. Sanni Fagerlund                9.19
7. Taru Laapotti                     9.21
8. Siiri Suihko                       9.44 

P12  2 km

1. Aleksi Pengerkoski           9.24

T13  2 km

1. Venla Varis                       7.33
2. Sara Pengerkoski              8.14
3. Peppi Heikinoja                 8.20
4. Jenny Streng                     8.26
5. Navdeep Singh                  9.04
6. Neelam Sarup                   9.08 

T14 2 km

1. Hannamari Liuttu              8.47
2. Johanna Järvinen              8.54
-   Ida Illi                               dnf 

T15 2 km

1. Minja Vainio                     7.43
2. Pauline Singh                    8.31

N19  4 km

1. Maiju Karjalainen               19.39
2. Jonna Huhtamäki              20.24

N  4 km

1. Anu Varis                          21.11 

M  5 km

1. Samuli Korhonen               22.14

M50  5 km

1. Asko Huhtamäki                24.39

M55  5 km

Eero Illikainen                       29.01

 

Neljäs osakilpailu keskiviikkona 18.5.2011 

T2  0,2 km

1. Anni Eronen                       2.34 

P2 0,2 km

1. Jere Leivo                         2.38

T3  0,2km

1. Kirsi Laakso                      2.00

T4  0,2 km

1. Venla Leivo                       0.58 

T5  0,2 km

1. Aino Eronen                     0.56

P5 0,2 km

1. Jarkko Leivo                       0.46
2. Oliwer Streng                     0.47
3. Kasperi Laakso                 1.19 

T6 0,5 km

1. Vilma Savolainen              3.05

P6 0,5 km

1. Tejwant Singh                   3.00
2. Eino Roininen                   3.33 

T7 0,5 km

1. Helmi Illi                            2.42

 P7  0,5 km

1. Eelis Kinnunen                  2.35

T8 0,5 km

1. Ada Söder                        2.41

P9  1 km

1. Onni Roininen                   4.18

T11  2 km

1. Sandeep Singh                 8.36
2. Vilma Illi                            8.54
3. Sonia Singh                       9.45 

T12  2 km

1. Taru Laapotti                     8.12
2. Annika Kinnunen               8.17
3. Joana Westerlund             8.25
4. Julia Rapo                        8.29
5. Sanni Mattila                    8.37
6. Vera Savolainen                8.43
7. Marika Bister                    9.12

P12  2 km

1. Aleksi Pengerkoski           10.27

T13  2 km

1. Venla Varis                       7.33
2. Peppi Heikinoja                 7.41
3. Sara Pengerkoski              8.23
4. Navdeep Singh                 9.01
5. Neelam Sarup                   9.07 

T14 2 km

1. Ida Illi                               8.01
2. Hannamari Liuttu               8.41
3. Johanna Järvinen              8.51 

T15 2 km

1. Pauline Singh                    8.45

P16  2 km

1. Gurmeet Singh                  8.26

N19  4 km

1. Maiju Karjalainen               18.13

N  4 km

1. Jaana Leivo                       14.49
-   Elina Koskela                   dnf 

M  5 km

1. Samuli Korhonen               20.09

M50  5 km

1. Asko Huhtamäki                24.29

M55  5 km

Eero Illikainen                       27.56